SLUCHOVÉ POSTIŽENÍ
TĚLESNÉ POSTIŽENÍ
MENTÁLNÍ POSTIŽENÍ
DROGY A ZÁVISLOSTI
OBČANSKÉ PORADENSTVÍ
DUCHOVNÍ PORADENSTVÍ
PSYCHOL.PORADENSTVÍ
MENŠINY A CIZINCI
ZAMĚSTNANOST

Naši partneři

Vítejte v diskusní části webu! Tento prostor je určen pro sdílení Vašich názorů, postojů a zkušeností s dalšími klienty našich služeb a není zpravidla zodpovídán našimi specialisty. Proto, hledáte-li na našem webu odbornou pomoc, zadejte dotaz.

Předpokládáme, že naši diskutující chtějí svými příspěvky něco získat či naopak předat tak, aby také ostatní měli z jejich zkušeností užitek. Příspěvky vulgární, urážlivé, či jakkoli odporující platným normám ČR budou proto smazány, stejně jako příspěvky neodpovídající zvolenému tématu.

Příspěvky vztahující se k oznamovací povinnosti budou poskytnuty příslušným institucím.

Našli jste příspěvek, který sem nepatří? Napište na office@internetporadna.cz.

Screening Aspergerova syndromu a vysoce funkčního autismu

ověřovací studie

přezdívka:
e-mail:
Pro ověření prosím vepište do políčka následující číslo číslicemi.
Příklad: stojedenáct = 111.
slovy: dvěstě patnáct
číslicemi:
 


26. 11. 2008 18:45: pistolník (ivogorden@seznam.cz)
byl jsem skoro poloautik v dedství, ale pred roke jsem mel deprese,lecil jsem se jen par dní, a pomohlo mi, už jse mením sve nazory a chování,ale pro lidi jsem tak trošku nebezpecní, ale me to nezajmá. Konecne jsem spokojenej človek.
06. 12. 2004 17:11: klara ()
28. 04. 2004 23:15: Helena K. (assq@centrum.cz)
Vážení přátelé,
snažím se provést ověření platnosti dvou dotazníku pro zachycení Aspergerova syndromu nebo vysoce funkčního autismu. U nás dosud tyto metody úplně chybí, děti s Aspergerovým syndromem či vysoce funkčním autismem bývají často diagnostikovány velmi pozdě, v některých případech zřejmě vedeny pod chybnou diagnózou a nedostává se jim potřebné péče. Zvolené škály by měly tuto mezeru alespoň z části vyplnit. K tomuto ověření je nutné získat vyplněné dotazníky od co největšího počtu dětí školního věku (6-17let) s jednou z uvedených diagnóz. Dotazník by v optimálním případě měli nezávisle na sobě vyplnit jednak rodiče a jednak učitele dětí. Kdo z rodičů nebo učitelů dětí by byl ochoten a měl zájem spolupracovat při tomto výzkumu či získat další informace, kontaktujte mne, prosím, na uvedený email. Mnohokrát děkuji a přeji hodně sil a štěstí. Helena Krejčířová assq@centrum.cz

Server InternetPoradna provozuje občanské sdružení InternetPoradna.cz.
ISSN 1801-5190 © InternetPoradna.cz, 2001-2013.
Licence Creative Commons
InternetPoradna.cz, jejímž autorem je InternetPoradna.cz, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Nevyužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 3.0 Unported .