SLUCHOVÉ POSTIŽENÍ
TĚLESNÉ POSTIŽENÍ
MENTÁLNÍ POSTIŽENÍ
DROGY A ZÁVISLOSTI
OBČANSKÉ PORADENSTVÍ
DUCHOVNÍ PORADENSTVÍ
PSYCHOL.PORADENSTVÍ
MENŠINY A CIZINCI
ZAMĚSTNANOST

Naši partneři

Vítejte v diskusní části webu! Tento prostor je určen pro sdílení Vašich názorů, postojů a zkušeností s dalšími klienty našich služeb a není zpravidla zodpovídán našimi specialisty. Proto, hledáte-li na našem webu odbornou pomoc, zadejte dotaz.

Předpokládáme, že naši diskutující chtějí svými příspěvky něco získat či naopak předat tak, aby také ostatní měli z jejich zkušeností užitek. Příspěvky vulgární, urážlivé, či jakkoli odporující platným normám ČR budou proto smazány, stejně jako příspěvky neodpovídající zvolenému tématu.

Příspěvky vztahující se k oznamovací povinnosti budou poskytnuty příslušným institucím.

Našli jste příspěvek, který sem nepatří? Napište na office@internetporadna.cz.

jací jsou lidé, kteří pracují v ústavech s mentálně postiženými?

Hledám kladné i nekladné posouzení typu lidí, kteří si toto zaměstnání vybírají.

přezdívka:
e-mail:
Pro ověření prosím vepište do políčka následující číslo číslicemi.
Příklad: stojedenáct = 111.
slovy: čtyřista sedmdesát dvě
číslicemi:
 


03. 07. 2006 08:32: markad (markadk@seznam.cz)
Paní Heleno, ráda vás povzbudím, lidé o jakých píšete pracují ve všech oblastech, protože takoví prostě lidé jsou.V tuhle chvíli jste si jistě odpověděla na svou otázku.A přesto znám způsob jak by to šlo změnit.Myslíte, že se chcete podílet
15. 06. 2006 19:51: helena (helaop@seznam.cz)
Za svou několikaletou praxi a se zkušenostmi 38mi letého mentálně postiženého švagra jsem nabyla dojmu, že u těchto lidí pracují buď lidé, kteří jim chtějí pomoci prožít příjemný a veselý život, lidé kteří je berou normálně a jsou přínosem. Další část zaměstnanců jsou bohužel lidé řešící si komplexy a nebo touhu po uplatnění a zviditelnění.Üstavy se plní pracovními místy, jejichž užitek pro provoz je mizivý. Změní se tato situace k lepšímu? Je nad tím kontrola?

Server InternetPoradna provozuje občanské sdružení InternetPoradna.cz.
ISSN 1801-5190 © InternetPoradna.cz, 2001-2013.
Licence Creative Commons
InternetPoradna.cz, jejímž autorem je InternetPoradna.cz, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Nevyužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 3.0 Unported .