SLUCHOVÉ POSTIŽENÍ
TĚLESNÉ POSTIŽENÍ
MENTÁLNÍ POSTIŽENÍ
DROGY A ZÁVISLOSTI
OBČANSKÉ PORADENSTVÍ
DUCHOVNÍ PORADENSTVÍ
PSYCHOL.PORADENSTVÍ
MENŠINY A CIZINCI
ZAMĚSTNANOST

Naši partneři
05. 01. 2019 23:17 - Katy
ostatní: udělení azylu
Dobrý den.Mám přítele,je to Kubánec.Přicestoval sem z Kuby ohledně práce.A tam to celé začalo.
Seznámili jsme se a začali spolu chodit.Nyní se budu rozvádět se svým současným mužem.S přítelem jsme se do sebe opravdu zamilovali a chceme žít spolu a vytvořit rodinu.Jenže tady mu skončila práce,tak odjel do ciziny a nakonec se vrátil sem,ale zůstal v Praze u kamaráda a našel si práci.30 prosince mu skončilo vízum a 2.1. jel do Brna kvůli azylu.Nyní čeká na azylový pohovor.
Na Kubu se vrátit nechce,asi všichni víme proč.Chce zůstat tady,pracovat a hlavně chce být se mnou a s mou dcerkou.Co máme dělat,aby tady mohl zůstat?Nechceme o sebe přijít.Bude na pohovoru stačit tato skutečnost,fotky,smlouvu že tu pracoval?Děkuji.Opravdu se bojím,že ho vyhostí.A kdyby přece náhodou,dá se to nějak řešit?Protože to co mezi námi vzniklo,je úpřímná a opravdová láska;-)

09.01.2019 21:21: Vlčková Helena
Dobrý den,

jsme rádi že jste se obrátila na naši poradnu se svým dotazem. Bohužel nemáme odborníka, který by se zabýval tématem z Vašeho dotazu.
Můžete se obrátit na Sdružení pro integraci a migraci, kde Vám na Vaše dotazy odpoví, popřípadě Vám poradí na koho nebo kam se obrátit.
Kontakty naleznete zde: https://www.migrace.com/cs/organizace/o-nas

S pozdravem Vlčková Helena
z.s.InternetPoradna.cz

tisková verze dotazu

Server InternetPoradna provozuje občanské sdružení InternetPoradna.cz.
ISSN 1801-5190 © InternetPoradna.cz, 2001-2013.
Licence Creative Commons
InternetPoradna.cz, jejímž autorem je InternetPoradna.cz, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Nevyužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 3.0 Unported .