SLUCHOVÉ POSTIŽENÍ
TĚLESNÉ POSTIŽENÍ
MENTÁLNÍ POSTIŽENÍ
DROGY A ZÁVISLOSTI
OBČANSKÉ PORADENSTVÍ
DUCHOVNÍ PORADENSTVÍ
PSYCHOL.PORADENSTVÍ
E-LINKA DŮVĚRY
MENŠINY A CIZINCI
ZAMĚSTNANOST

Naši partneři

Vítejte v diskusní části webu! Tento prostor je určen pro sdílení Vašich názorů, postojů a zkušeností s dalšími klienty našich služeb a není zpravidla zodpovídán našimi specialisty. Proto, hledáte-li na našem webu odbornou pomoc, zadejte dotaz.

Předpokládáme, že naši diskutující chtějí svými příspěvky něco získat či naopak předat tak, aby také ostatní měli z jejich zkušeností užitek. Příspěvky vulgární, urážlivé, či jakkoli odporující platným normám ČR budou proto smazány, stejně jako příspěvky neodpovídající zvolenému tématu.

Příspěvky vztahující se k oznamovací povinnosti budou poskytnuty příslušným institucím.

Našli jste příspěvek, který sem nepatří? Napište na office@internetporadna.cz.

Schizofrenie

bludy a nenávist, máte nějaké poznatky či zkušenosti, podělte se prosím ....

přezdívka:
e-mail:
Pro ověření prosím vepište do políčka následující číslo číslicemi.
Příklad: stojedenáct = 111.
slovy: osmset osmdesát čtyři
číslicemi:
 


03. 12. 2007 18:28: Helen63 (helen63@azet.sk)
Ku schyzofrémii som sa dostala po tom čo sa dostal môj manžel do väzenia . Predcházali tomu dlhé noci nespania a plakania . Ocitla som sa na psychyatrii ,kde mi nasadili lieky /risperdal/, ktoré poctivo užívam bez vynechania každyý deň. Znovu som sa zamestnala, takže sa dá žiť aj s touto chorobou . podstatné je neprestať užívaťlieky a nezostávať doma sám.
20. 09. 2007 16:12: adulda (DDDRMS@seznam.cz)
ahoj chtěla jsem se zeptat jak poznat jestli mně má kluk rád.Mně se totiž jeden kluk líbý a je z naší třídy a skoro pořád po mně pokukuje a když se usmněju a podívám se na něho tak se taky začne smát
08. 07. 2007 22:57: jane ()
NATALIA: To hned nemusí být schizofrenie, neboť schizofrenik ani neví, co je realita a co jeho "blud" Pokud se v pořádku necítíš, zajdi za psychologem. Hodně štěstí.
04. 07. 2007 22:00: Natalia (katarinkas@atlas.cz)
Mam asi problem s schizofrenii. Uz mi to par lidi reklo, ze jsem schizofrenik. Sve nazory moc nemenim, ale mam dve osobnosti. Asi jsem si to utvorila v detstvi. Byla jsem vzdycky stydliva a mirna a chtela jsem byt pravy opak... ted mam jednu osobnost mirnou, klidnou, vyrovnanou a druhou uplne opacnou. Mela bych to asi lecit, ale nevim jak nebo proc. Da se to vubc lecit?
15. 03. 2007 21:36: ZoeS (ZoeS@seznam.cz)
Ehm..tak ted nevim, jestli nejsem tak trochu schizofrenik a navic jeste hypochondr..zda se mi ze mam problem s vetsinou veci, co se tady v diskuzich resi..nevim jestli ej to k smichu, nebo placi, ale k veci:) Nechci to moc rozvadet a nekoho nudit, ale potkala me asi pred 2lety vec, po ktere jsem se strasne zmenila..zacla jsem kazdy den menit postoj k zivotu, nenavidet lidi, bat se jich, jindy zas na chvili jsem stastna jen mezi nimi, rozchazim se s pritelem, vzapeti ho chci zpet, nechci nic dokazat, chci byt nekde zavrena po zbytek zivota a za chvili chci zmenit svet k lepsimu a mam velke cile.. Nevim, jestli je to normalni, zatim mi pripada, ze jo..ale par blizkych lidi uz mi reklo, ze nejsem v poradku, tak jsem v rozpacich..
27. 02. 2007 15:02: Jana ()
Lenulo, zde se řeší problémy schizofrenie a né toho jak poznáš, že Tě kluk miluje.
26. 02. 2007 22:16: lenula (zavodnalenka@seznam.cz)
ahojky chtela jsem se jenom zeptat jak poznam ze me kluk miluje??
12. 02. 2007 18:09: On-line publikace ()
http://www.lecimesespsychozou.cz/
12. 02. 2007 11:15: Divnka ()
Mila Reno,
tak to je běh přes spoustu překážek. Málokdo dokáže zvládat, když je partner psychicky nemocný. Já mám bratra, který už od dětství bere léky na schizofrenii a zároveň má mírnou mentální retardaci. Je to s ním těžké, ale lepší se, nyní u něj už přechází ač se zpožděním puberta. Trpěl dlouho paranoiou a všude vyhledával jen nepřátele, taky měl v hlavě hlasy, které mu radily co má dělat. Jednou dokonce byly proti mě, ale on to kupodivu ustál a neublížil mi. Faktem je, že taky mění názory a žije si sám pro sebe. Jeho vysvětlení různých věcí jsou nelogická, např. vedl boj proti zamilovanosti... Řekla bych dle svých zkušeností, že člověk se schizofrenií je každý jiný. Co je spojuje je podivné myšlení, izolovanost a někdy ony halucinace - sluchové, zrakové...
07. 02. 2007 16:06: Rena (HRena@seznam.cz)
Chci se s Váma podělit o poznatky Schizofrenie. Můj manžel jí má a musím říct, že je těžké s ním žít. Za den mění názor i 10x a za 5min. to je zase jinak.Mají zvláštní názory na život a většinou i když jim chce člověk porozumět, tak se to liší od reálu. Nejsou pro rodinný život a když ano,tak nemít raději děti.

Jdi na stranu << předchozí     následující >>

Server InternetPoradna provozuje občanské sdružení InternetPoradna.cz.
ISSN 1801-5190 © InternetPoradna.cz, 2001-2013.
Licence Creative Commons
InternetPoradna.cz, jejímž autorem je InternetPoradna.cz, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Nevyužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 3.0 Unported .