SLUCHOVÉ POSTIŽENÍ
TĚLESNÉ POSTIŽENÍ
MENTÁLNÍ POSTIŽENÍ
DROGY A ZÁVISLOSTI
OBČANSKÉ PORADENSTVÍ
DUCHOVNÍ PORADENSTVÍ
PSYCHOL.PORADENSTVÍ
E-LINKA DŮVĚRY
MENŠINY A CIZINCI
ZAMĚSTNANOST

Naši partneři

Vítejte v diskusní části webu! Tento prostor je určen pro sdílení Vašich názorů, postojů a zkušeností s dalšími klienty našich služeb a není zpravidla zodpovídán našimi specialisty. Proto, hledáte-li na našem webu odbornou pomoc, zadejte dotaz.

Předpokládáme, že naši diskutující chtějí svými příspěvky něco získat či naopak předat tak, aby také ostatní měli z jejich zkušeností užitek. Příspěvky vulgární, urážlivé, či jakkoli odporující platným normám ČR budou proto smazány, stejně jako příspěvky neodpovídající zvolenému tématu.

Příspěvky vztahující se k oznamovací povinnosti budou poskytnuty příslušným institucím.

Našli jste příspěvek, který sem nepatří? Napište na office@internetporadna.cz.

Antidepresíva

Kto má skúsenosť s uižívaním antidepresív Seroxat a Xanax?

přezdívka:
e-mail:
Pro ověření prosím vepište do políčka následující číslo číslicemi.
Příklad: stojedenáct = 111.
slovy: sto sedmdesát
číslicemi:
 


12. 08. 2006 10:01: Alice ()
Brala jsem Xanax 3 roky byla jsem s ním velice spokojená bohužel mě odešli játra prý jsem musela prodělat žloutenku což je u těchto léků jako vedlejší možná komplikace jinak mě pomohl ale z obtíží mě dostala kinezioložka.Zdravím Alice
11. 08. 2006 23:07: zdejsi (zdejsi@seznam.cz)
Beru seroxat již 6 měsíců a pomohl mi na panické mánie.Připadá mi,že jsem po něm poněkud chladnější což mě plně vyhovuje.Nic mě po něm nerozhází a mé předtuchy a strachy jsou také pryč.Jen ta sexulnální stránka se zhoršila.
26. 05. 2006 14:22: xedite ()
Pokud mu ho předepsal lékař, tak mu spíš ublíží neužívání těchto léků. Ale jak vypadá synova rodina, že v 15ti letech potřebuje tyto léky?
20. 05. 2006 15:35: Jika ()
Může 15 tiletému synovi jakkoli ublížit dlouhodobější užívání Zoloftu a Ataraxu?
18. 05. 2006 18:53: fffff ()
Ještě poznámka: xanax je anxiolitikum.
18. 05. 2006 18:53: ffffff ()
Mám cca 10ti letou zkušenost s Xanaxem (na úzkost), 0,5 mg/denně. No s tou závislostí to nevidím tak černě, když mi stačí pořád stejná dávka... když ho vysadím, tak se mi akorát ty úzkosti vrátí. Ale to se vrací i u "moderních" preparátů. Navíc účinukje okamžitě (oceňuji hlavně při panice). F.
15. 05. 2006 02:58: yamamba ()
Xanax není antidepresivum, ale neuroleptikum. Jinak Seroxat beru již delší dobu, působí spíš uklidňujícím dojmem, u Xanaxu je riziko závislosti, neměl by se brát pravidelně. Spíš jen na překlenutí doby, po kterou ještě nezačla půspbit antidepresiva nebo jiná farmaka.

Jdi na stranu << předchozí     následující >>

Server InternetPoradna provozuje občanské sdružení InternetPoradna.cz.
ISSN 1801-5190 © InternetPoradna.cz, 2001-2013.
Licence Creative Commons
InternetPoradna.cz, jejímž autorem je InternetPoradna.cz, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Nevyužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 3.0 Unported .