SLUCHOVÉ POSTIŽENÍ
TĚLESNÉ POSTIŽENÍ
MENTÁLNÍ POSTIŽENÍ
DROGY A ZÁVISLOSTI
OBČANSKÉ PORADENSTVÍ
DUCHOVNÍ PORADENSTVÍ
PSYCHOL.PORADENSTVÍ
E-LINKA DŮVĚRY
MENŠINY A CIZINCI
ZAMĚSTNANOST

Naši partneři

Vítejte v diskusní části webu! Tento prostor je určen pro sdílení Vašich názorů, postojů a zkušeností s dalšími klienty našich služeb a není zpravidla zodpovídán našimi specialisty. Proto, hledáte-li na našem webu odbornou pomoc, zadejte dotaz.

Předpokládáme, že naši diskutující chtějí svými příspěvky něco získat či naopak předat tak, aby také ostatní měli z jejich zkušeností užitek. Příspěvky vulgární, urážlivé, či jakkoli odporující platným normám ČR budou proto smazány, stejně jako příspěvky neodpovídající zvolenému tématu.

Příspěvky vztahující se k oznamovací povinnosti budou poskytnuty příslušným institucím.

Našli jste příspěvek, který sem nepatří? Napište na office@internetporadna.cz.

iporadna jako studiní materiál

studenti psychologie FSS MU se učí jak (ne)odpovídat klientům

přezdívka:
e-mail:
Pro ověření prosím vepište do políčka následující číslo číslicemi.
Příklad: stojedenáct = 111.
slovy: osmset padesát čtyři
číslicemi:
 


16. 03. 2008 22:20: ježíš (181787@mail.muni.cz)
to Kris: Díky za kontakt, e-mail odeslán...ačkoli stále trvám na tom, že veřejná diskuse mohla být lepší cestou jak iporadně pomoci.
16. 03. 2008 20:46: Kris (tiggra@seznam.cz)
To Naty: Ze statistického hlediska to není možné.
16. 03. 2008 20:39: Kris (tiggra@seznam.cz)
Dost bylo plkání, tady je kontakt na koordinátorku iporadny a čiňte se, kdo má neutuchající potřebu: ivana.herzogova@internetporadna.cz

Tohle má podle mě smysl, ne tato diskuze! To je vše, co jsem se snažila říct, adie
16. 03. 2008 16:48: ježíš (181787@mail.muni.cz)
Já jsem také rád, že to došlo až do tohoto bodu...alespoň někdo se zamyslel...Díky, Mario (nebo Máří?:-D)...třeba když nás časem bude víc, někdo si to tu přečte, zamyslí se, a třeba se pak něco dobrého stane...třeba alespoň dodáme naději těm několika, kterým odpověď, kterou dostali, spíše uškodila, či dokonce budeme tím spouštěčem, díky kterému se iporadna třeba o kousek posune k lepšímu... čímž neříkám, že je teď špatná...jen není zdaleka dokonalá. A ohledně emocionálních iracionálních výštěku naty a tiny...a nebo je to Hana a Hana?:-D...no, tak asi tak...
16. 03. 2008 15:51: tina ()
Gratuluju, došlo to přesně tam, kam jsem čekala a kam jsem tajně doufala, že snad nedojde..viz příspěvek "naty"
16. 03. 2008 15:34: maria (sodan@post.cz)
Vůbec nechápu, Kristýno, proč ta kritika. Předpokládám, že cílem ježíše nebylo předvést svoje "vlastní inteligentní postřehy" (citace:-))...chtěl upozornit, po právu, na to, co se tu děje. A i když to má ze semináře, na který "kdyby nemusel, ani by nevěděl, že existuje iporadna", nemění to nic na tom, že člvěk jako např. pí. Vignatiová může ubližovat lidem v těžké situaci. Na druhou stranu, myslím, že proto do té školy chdíme, aby nám něco přinesla a třeba i vyprovokovala jednat. Ty máš na to zřejmě jiný názor...A i kdyby tohle nebyl nejvhodnější způsob, jak upozornit na to, že někteří místní redaktoři jsou zřejmě nenormální, nebo se minimálně zasekli v předminulém století, možná si to alespoň přečtou jejich "oběti" a uvědomí si, že pro mnoho dalších lidí nejsou "amorální a bezcharakterní" (citace - Marie Vignatiová - rozebíráno na přednášce:-))...a nevím, kdo jiný by měl na takové problémy upozornit, než student psychologie, který by se měl o lidi a jejich pocity zajímat!
16. 03. 2008 14:15: naty ()
njn, do brna udela prijimacky kazdy vyssi primitiv :o
16. 03. 2008 12:22: Kris (tiggra@seznam.cz)
To je vtip??? Neuvedl si jediné jméno redaktora, které by nám nebylo předloženo na semináři nebo v materiálech. Kdybys na seminář nemusel z povinnosti, ani bys nevěděl, že nějaká iporadna existuje. Ty neupozorňuješ na problém, ty upozorňuješ, že Tě někdo vzdělanější upozornil! A to je rozdíl... A vůbec, takový, do očí bijící primitvní výstup, tu nebudeme řešit přece!!!
15. 03. 2008 21:35: ježíš (181787@mail.muni.cz)
A čí myšlenky jsem podle Tebe replikoval? Cituj, cituj, cituj...
14. 03. 2008 20:55: Kris (tiggra@seznam.cz)
Nemám ráda lidi, co replikují myšlenky jiných a vydávají je za vlastní inteligentní postřehy... Citace, citace, citace!!! Ježíš je vykradač a zřejmě duševně postižený, když se vydává za ježíše, i když jen s malým...

Jdi na stranu << předchozí     následující >>

Server InternetPoradna provozuje občanské sdružení InternetPoradna.cz.
ISSN 1801-5190 © InternetPoradna.cz, 2001-2013.
Licence Creative Commons
InternetPoradna.cz, jejímž autorem je InternetPoradna.cz, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Nevyužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 3.0 Unported .