SLUCHOVÉ POSTIŽENÍ
TĚLESNÉ POSTIŽENÍ
MENTÁLNÍ POSTIŽENÍ
DROGY A ZÁVISLOSTI
OBČANSKÉ PORADENSTVÍ
DUCHOVNÍ PORADENSTVÍ
PSYCHOL.PORADENSTVÍ
MENŠINY A CIZINCI
ZAMĚSTNANOST

Naši partneři

Dotazy pro lékaře na iPoradna.cz

InternetPoradna, 22. 04. 2020 13:57

I když si vážíme Vašeho zájmu o odpovědi na dotazy s lékařskou tématikou, doporučujeme, pokud trpíte přetrvávajícími zdravotními obtížemi, abyste se přednostně obrátili na svého ošetřujícího lékaře, případně na lékaře – specialistu ve svém okolí. Internetové poradenství týkající se lékařských otázek je nutné považovat vždy pouze za orientační a nelze jím nahrazovat diagnostické postupy ani jiný typ lékařského vyšetření. Na dálku totiž nemůžeme posoudit Vaše obtíže ve všech potřebných souvislostech.

Nejste-li spokojeni s postupy a péčí svého lékaře, pokuste se si s ním o tom, co byste potřebovali, nejprve promluvit. Pokud se tím nic nezmění, máte právo svůj stav konzultovat s dalším odborníkem, případně přímo požádat jiného lékaře o převzetí do péče.

Děkujeme za pochopení,

Váš tým iPoradny


tisková verze článku


Přidejte komentář:

přezdívka:
e-mail:
Pro ověření prosím vepište do políčka následující číslo číslicemi.
Příklad: stojedenáct = 111.
slovy: šestset šedesát osm
číslicemi:
 


27. 05. 2020 14:52: vavrom (vavrova.marie@centrum.cz)
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda jste neměl zkušenost s podobným zdravotním problémem. V listopadu 2019 jsem si zapomněla vzít antikoncepci (Belara) a na radu lékárnice jsem si koupila přípravek Ellaone proti možnému otěhotnění. Byla jsem po něm neskutečně unavená a po 2 dnech jsem doma nejspíše zkolabovala. Měla jsem modřinu na oku, nic jsem si nepamatovala. V březnu 2020 jsem dostala vyvolávací injekci a opět to samé - tentokrát mě u toho viděl manžel, měla jsem epileptický záchvat, křeče, po záchvatu prokouslý jazyk a amnézii, byla jsem zmatené. Opět CT, vyšetření od neurologa, ale bez EEG. Nyní jsem menstruaci zase neměla, tak mi gynekoložka opět píchla injekci Agolutinu, i když jsem jí říkala, že mám strach, jestli to nenůže vyvolávat ty záchvaty. Řekla mi, že to není možné a píchla mi ji. Včera večer opět záchvat, rozseknuté čelo, mírná amnézie, ale bez pokousání jazyka. Ani u jednoho záchvatu jsem nebyla pomočená, jen u jednoho trochu pokousaný jazyk. Na výsledky EEG čekám, na magnetickou rezonanci půjdu. Myslíte, že je možné, aby to udělaly ty hormonální injekce a tabletka? Nikdy jsem neměla žádné neurologické problémy, až teď ty 3 záchvaty poslední půlrok. Neurolog ani gynekoložka o tom nic nevěděli, ale přijde mi to minimálně hodně zvláštní. Děkuji za odpověď

Server InternetPoradna provozuje občanské sdružení InternetPoradna.cz.
ISSN 1801-5190 © InternetPoradna.cz, 2001-2013.
Licence Creative Commons
InternetPoradna.cz, jejímž autorem je InternetPoradna.cz, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Nevyužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 3.0 Unported .