SLUCHOVÉ POSTIŽENÍ
TĚLESNÉ POSTIŽENÍ
MENTÁLNÍ POSTIŽENÍ
DROGY A ZÁVISLOSTI
OBČANSKÉ PORADENSTVÍ
DUCHOVNÍ PORADENSTVÍ
PSYCHOL.PORADENSTVÍ
MENŠINY A CIZINCI
ZAMĚSTNANOST

Naši partneři

Reklama

Logo OS

Navštivte naši poradnu v OLOMOUCI:
Poradna pro osoby se zdravotním znevýhodněním
Tel. 587 406 126, 774 724 877, olomouc(a)iporadna.cz
Skype: poradna.pro.ozz

AKTUÁLNĚ

Nová kniha:
Masáže dětí a kojenců
Podtitul: Nové, přepracované vydání
Hašplová, Jana/i>
Klasická kniha o dětských masážích, která změnila život desetitisícům dětí a jejich rodičů, vychází v novém, přepracovaném vydání s krásnými novými fotografiemi. Názorné a přehledné uvedení do techniky masáží dětí a kojenců je určeno především rodičům, poslouží ale i pediatrům, v mateřských centrech, neonatologických odděleních či ve výukových kurzech. Vedle teoretického uvedení do problematiky masáží, významu doteku pro komunikaci s dítětem i pro jeho celkový rozvoj a seznámení s použitím celé řady aromatických olejů se čtenáři seznámí s řadou masážních technik pro všechny situace, které provázejí první roky života dítěte. Díky názorným fotografiím není těžké si je osvojit a díky zasvěcenému textu člověk porozumí smyslu prováděných úkonů. Mgr. Jana Hašplová vystudoval pedagogiku a institut aromaterapie. Masážím dětí se věnuje víc než 20 let. Zabývá se čínskou medicínou, fytoterapií a jinými harmonizačními technikami zaměřenými na rodinnou terapii. Je zakladatelkou a ředitelkou Školy vědomého rodičovství a lektorkou masáží dětí a kojenců. Spolupracuje s institucemi pečujícími o zdravotně postižené děti, píše do novin a časopisů o dětských masážích a vystupuje v pořadech s touto tematikou.

Ukázku z knihy a více informací najdete na www.portal.cz

NAŠE ANKETA

Víte o možnosti dostávat novinky z těchto stránek?www.iporadna.cz/prihlasittydenik
Ano, novinky již dostávám 32%
Ano, nemám zájem 2%
Ne, ale přihlásím se 61%
Ne, nemám zájem 5%

NOVÉ ODPOVĚDI

NEJČTENÉJŠÍ ČLÁNKY

NOVĚ V DISKUZI

Nové články

Dotazy pro lékaře na iPoradna.cz pic/article/thumb/29782.jpg 09. 04. 2021 10:13 - InternetPoradna.cz - I když si vážíme Vašeho zájmu o odpovědi na dotazy s lékařskou tématikou, doporučujeme, pokud trpíte přetrvávajícími zdravotními obtížemi, abyste se přednostně obrátili na svého ošetřujícího lékaře, případně na lékaře – specialistu ve svém okolí. Internetové poradenství týkající se lékařských otázek je nutné považovat vždy pouze za orientační a nelze jím nahrazovat diagnostické postupy ani jiný typ lékařského vyšetření. Na dálku totiž nemůžeme posoudit Vaše obtíže ve všech potřebných souvislostech.
Startuje Maraton s roztroušenou sklerózou – covidu navzdory 17. 03. 2021 11:15 - Helpnet.cz - Jógu, pilates nebo chůzi po venku – to vše si vyzkouší účastníci letošního 24hodinového Maratonu s roztroušenou sklerózou (MaRS). Jubilejní 10. ročník startuje v pátek 19. března v 17 hodin a potrvá až do soboty.
Nakupujete on-line? Můžete tak podpořit některou neziskovku 01. 03. 2021 10:32 - Helpnet.cz - Už téměř 1800 e-shopů spolupracuje s portálem GIVT.cz. Pokud návštěvníci zamíří na vybrané internetové obchody z tohoto portálu, pár procent z případného nákupu půjde na jimi vybranou organizaci.
Senior Pointy pomáhají s registrací k očkování 25. 01. 2021 09:58 - Helpnet.cz - Senior Pointy se houfně zapojují do pomoci seniorům. Procházejí s nimi krok po kroku proces registrace k očkování proti covid-19.
Jak se vyjadřovat o lidech s postižením? 19. 01. 2021 09:53 - InternetPoradna.cz - Šance Dětem - Řadu označení, která byla směrem k osobám s postižením dříve běžně užívána, považujeme v současné době za zastaralá nebo necitlivá. Na co bychom tedy měli brát ohled, když volíme slova? A proč není vhodné používat výrazy jako například "slepec" nebo "dauník"?
Co se mění v roce 2021? Novinky Ministerstva práce a sociálních věcí 23. 12. 2020 11:49 - Helpnet.cz - Rok 2021 přinese další změny v oblasti práce a sociálních věcí. Od ledna opět dojde k navýšení důchodů, zvyšovat se bude i minimální mzda a schválen byl také zákon o náhradním výživném. MPSV se pod vedením ministryně Jany Maláčové (ČSSD) povedlo prosadit
COVID portál pamatuje na osoby se zdravotním postižením 18. 11. 2020 11:09 - Helpnet.cz - Nedávno spuštěný COVID portál (www.covid.gov.cz) pamatuje v části věnované životním situacím také na osoby se zdravotním postižením. Mimo jiné zde upozorňuje na možnost využití mobilních odběrových týmů.
Podpořte vznik unikátní deskové hry 05. 10. 2020 09:45 - InternetPoradna.cz - Liga vozíčkářů - Zkusit si, jaký je život na vozíku? A přitom se pořádně zabavit? Díky deskové hře Provětrej kolečka to jde! Hráč se stane na jeden den vozíčkářem. Všichni začínají kolo doma na elektrickém vozíku, odkud vyjíždí za běžnými úkoly Více na: www.ligavozic.cz/2020/10/01/podporte-vznik-unikatni-deskove-hry/
Přinášíme aktuální informace pro voliče v karanténě / izolaci z důvodu onemocněn 30. 09. 2020 10:17 - InternetPoradna.cz - Olomoucký kraj - Volby do zastupitelstev krajů a do 1/3 Senátu Parlamentu České republiky se uskuteční 2. a 3. října 2020. Na území Olomouckého kraje se volby do senátu uskuteční v obvodu č. 63 se sídlem v Přerově a č. 66 se sídlem v Olomouci. Ve volbách do Zastupitelstva Olomouckého kraje se hlasuje na území Olomouckého kraje a hlasovat mohou voliči s trvalým pobytem na území Olomouckého kraje, kteří nejpozději 3. října 2020 dovrší věku 18ti let a nejsou u nich překážky volebního práva.
Jak bojovat s Alzheimerem? Demence může doběhnout každého z nás 23. 09. 2020 11:37 - Helpnet.cz - Zapomínáte? Nemusí se jednat hned o „Alzheimera“. Ale pokud jde o ztrátu paměti na nedávné události, jmen a názvů, zpozorněte. Zejména pokud se zhorší schopnost zvládat běžné denní činnosti, přidají se změny nálad, chování, osobnosti nebo

Jdi na stranu << předchozí     následující >>

Server InternetPoradna provozuje občanské sdružení InternetPoradna.cz.
ISSN 1801-5190 © InternetPoradna.cz, 2001-2013.
Licence Creative Commons
InternetPoradna.cz, jejímž autorem je InternetPoradna.cz, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Nevyužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 3.0 Unported .