SLUCHOVÉ POSTIŽENÍ
TĚLESNÉ POSTIŽENÍ
MENTÁLNÍ POSTIŽENÍ
DROGY A ZÁVISLOSTI
OBČANSKÉ PORADENSTVÍ
DUCHOVNÍ PORADENSTVÍ
PSYCHOL.PORADENSTVÍ
MENŠINY A CIZINCI
ZAMĚSTNANOST

Naši partneři

Vítejte v diskusní části webu! Tento prostor je určen pro sdílení Vašich názorů, postojů a zkušeností s dalšími klienty našich služeb a není zpravidla zodpovídán našimi specialisty. Proto, hledáte-li na našem webu odbornou pomoc, zadejte dotaz.

Předpokládáme, že naši diskutující chtějí svými příspěvky něco získat či naopak předat tak, aby také ostatní měli z jejich zkušeností užitek. Příspěvky vulgární, urážlivé, či jakkoli odporující platným normám ČR budou proto smazány, stejně jako příspěvky neodpovídající zvolenému tématu.

Příspěvky vztahující se k oznamovací povinnosti budou poskytnuty příslušným institucím.

Našli jste příspěvek, který sem nepatří? Napište na office@internetporadna.cz.

Práce

Počět pracovnich hodin při částečným invalidním důchodu.

přezdívka:
e-mail:
Pro ověření prosím vepište do políčka následující číslo číslicemi.
Příklad: stojedenáct = 111.
slovy: čtyřista sedmdesát
číslicemi:
 


13. 09. 2006 11:53: Petřeková Eva (office@internetporadna.cz)
Milá Jano,
pokud máte PID rozhodnutý dle písmene a) o délce Vaší pracovní doby rozhodne Váš lékař na základě Vašeho zdravotního stavu. Pracovní doba však nesmí mít delší než 33% běžné pracovní doby, což se rovná 2-3 hodiny denně.
S pozdravem
Eva Petřeková, InternetPoradna
13. 09. 2006 11:52: Petřeková Eva (office@internetporadna.cz)
Milá Jano,
pokud máte PID rozhodnutý dle písmene a) o délce Vaší pracovní doby rozhodne Váš lékař na základě Vašeho zdravotního stavu. Pracovní doba však nesmí mít delší než 33% běžné pracovní doby, což se rovná 2-3 hodiny denně.
S pozdravem
Eva Petřeková, InternetPoradna
12. 09. 2006 08:36: jana.68 (jana.68@seznam.cz)
Dobrý den, chtěla bych poprosit o pomoc. Ráda bych se dozvěděla, kolik hodin týdně mohu pracovat při pobírání PID a)? Za Vaši odpověď předem velmi děkuji. Burgrová Jana
12. 03. 2006 16:24: Ladin (Ladinvecera@centrum.cz)
Od roku 2006 můžete pracovat neomezeně,nemá to vliv na Váš důchod.
23. 08. 2005 13:10: rozárka (rozinasebranec@centrum.cz)
Mohu něco dělat ?? při plném ID- 155/1995 Sb § 1 -39 a ? Jenom tak pro supermarkety pomáhat s reklamou ? práce doma ?? asi 60 hodin měsíčně ???Děkuji za odpověď. Rozárka

Server InternetPoradna provozuje občanské sdružení InternetPoradna.cz.
ISSN 1801-5190 © InternetPoradna.cz, 2001-2013.
Licence Creative Commons
InternetPoradna.cz, jejímž autorem je InternetPoradna.cz, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Nevyužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 3.0 Unported .