SLUCHOVÉ POSTIŽENÍ
TĚLESNÉ POSTIŽENÍ
MENTÁLNÍ POSTIŽENÍ
DROGY A ZÁVISLOSTI
OBČANSKÉ PORADENSTVÍ
DUCHOVNÍ PORADENSTVÍ
PSYCHOL.PORADENSTVÍ
MENŠINY A CIZINCI
ZAMĚSTNANOST

Naši partneři

Vítejte v diskusní části webu! Tento prostor je určen pro sdílení Vašich názorů, postojů a zkušeností s dalšími klienty našich služeb a není zpravidla zodpovídán našimi specialisty. Proto, hledáte-li na našem webu odbornou pomoc, zadejte dotaz.

Předpokládáme, že naši diskutující chtějí svými příspěvky něco získat či naopak předat tak, aby také ostatní měli z jejich zkušeností užitek. Příspěvky vulgární, urážlivé, či jakkoli odporující platným normám ČR budou proto smazány, stejně jako příspěvky neodpovídající zvolenému tématu.

Příspěvky vztahující se k oznamovací povinnosti budou poskytnuty příslušným institucím.

Našli jste příspěvek, který sem nepatří? Napište na jsme@iporadna.cz.

rehabilitace a lázeňská léčba

Jaké jsou možnosti ústavní rehabilitační a lázeňské léčby u osob s kombinovaným postižením?

přezdívka:
e-mail:
Pro ověření prosím vepište do políčka následující číslo číslicemi.
Příklad: stojedenáct = 111.
slovy: devětset čtyřicet
číslicemi:
 


23. 08. 2006 10:58: AGNIS ROSA, nestátní nezisková organizace (agnis@ozdravne-programy.cz)
Nabízíme Vám lázeňskou léčbu v lázních Darkov, s 35% slevou. Léčba obsahuje denně léčebné kůry a zdarma jedenkrát každý den vstu do léčebného bazénu. Dietní program je zaručen. Prosíme, ozvěte se na tel. 549 213 880 v době od 9.00 do 17.00, ev. mobil: 775 799 850.
Vše ostaní je možno dojednat. Možnosti jsou: ozdravný pobyt týdenní, deseti denní a 14 denní. Moravec Václav ředitel organizace Agnis Rosa
28. 02. 2006 18:34: tpanka (tpanka@seznam.cz)
moje zkušenosti nejsou zas tak špatné doporučiji skusit třeba lázně v Teplicích tereziny lázně kde jsem byla. Samodřejmě musíte své dítě doprovázet a starat se ale myslím že je po dohodě možné skusit lecos. jen se nedat!
04. 11. 2005 12:22: ála (dynkova@vagnerplast.cz)
Moje zkušenosti jsou bohužel velmi špatné, můj těžce mentálně a tělesně postižený dospělý syn je již 4rokem v podstatě bez jakékoliv rehabilitace ač je lékařem stále indikována a nutně ji potřebuje.V Luži-Košumberku, kam dříve jezdil ho nechtějí (zdůvodnění ošetřující lékařky léčebny-nejsou ústav sociální péče)a lázně nepřicházejí v úvahu, protože syn je zcela nesamostatný a je odkázán na péči druhé osoby. Alena

Jdi na stranu << předchozí     následující >>

Server InternetPoradna provozuje občanské sdružení InternetPoradna.cz.
ISSN 1801-5190 © InternetPoradna.cz, 2001-2013.
Licence Creative Commons
InternetPoradna.cz, jejímž autorem je InternetPoradna.cz, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Nevyužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 3.0 Unported .