SLUCHOVÉ POSTIŽENÍ
TĚLESNÉ POSTIŽENÍ
MENTÁLNÍ POSTIŽENÍ
DROGY A ZÁVISLOSTI
OBČANSKÉ PORADENSTVÍ
DUCHOVNÍ PORADENSTVÍ
PSYCHOL.PORADENSTVÍ
MENŠINY A CIZINCI
ZAMĚSTNANOST

Naši partneři

Přehled článků v tématu

Tipněte si, za kolik uběhnou hluchoslepí sportovci ve štafetě půlmaraton! pic/article/thumb/28417.jpg 03. 04. 2014 13:48 - Jelínková Zdeňka - Milí naši příznivci a fandové, už tuto sobotu můžete přijít fandit našim borcům, třem hluchoslepým a jednomu nevidomému běžci, kteří poběží se svými traséry za LORM ve štafetě pražský půlmaraton. Start je ve 12.00 na Palachově náměstí na Praze 1. Navíc si však můžete tipnout, za jaký čas naše štafeta půlmaraton dá! Kdo se svým tipem nejvíce přiblíží cílovému času, vyhraje od nás krásné bílé triko s červeným pruhovaným srdcem a podpisy od všech našich sportovců.
Hluchoslepí poběží v sobotu půlmaraton a podpoří tak LORM! pic/article/thumb/28415.jpg 03. 04. 2014 13:46 - Jelínková Zdeňka - Čtyřiatřicetiletý masér Vašek z Opavy, aktivní důchodce a nadšený včelař Milan z Českých Budějovic, pětatřicetiletý David, který je vedoucím hudebního oddělení v Karlínském Spektru a krásná osmadvacetiletá lektorka keramiky Lenka ze Žižkova. Co ti všichni mají společného? Kromě zrakového a sluchového postižení je spojuje zájem podpořit aktivně organizaci, která jim mnoho let pomáhá, LORM – Společnost pro hluchoslepé. Ptáte se jak? Už několik měsíců se každý po svém připravují na pražský půlmaraton, který poběží už tuto sobotu 5. dubna ve štafetě. Tři hluchoslepí a jeden nevidomý sportovec se však nevydají na běžeckou trať centrem Prahy samotní, každý poběží se svým trasérem/trasérkou.
LORM hledá sociálního pracovníka pro osoby s hluchoslepotou do Prahy 06. 03. 2014 17:40 - Jelínková Zdeňka - Občanské sdružení LORM – Společnost pro hluchoslepé hledá kolegyni/kolegu pro terénní sociální práci s osobami s hluchoslepotou při Poradenském centru Praha. Podmínkou je vysokoškolské nebo vyšší odborné vzdělání v oborech speciální pedagogika/sociální práce nebo příbuzném oboru, výhodou praktické zkušenosti se zrakově či sluchově handicapovanými.
LORM hledá sociálního pracovníka pro hluchoslepé do Liberce 20. 01. 2014 14:52 - Jelínková Zdeňka - Občanské sdružení LORM – Společnost pro hluchoslepé hledá kolegyni/kolegu pro terénní sociální práci s osobami s hluchoslepotou při Poradenském centru Liberec. Zákonnou podmínkou je vysokoškolské nebo vyšší odborné vzdělání v oborech speciální pedagogika/sociální práce nebo příbuzném oboru, praxe a zkušenosti z práce se zrakově či sluchově handicapovanými výhodou.
Pozvánka na ples do Prostějova 03. 01. 2014 12:57 - Majáček, časopis Tyflocentra Olomouc - MAJÁČEK EXTRA LINE LEDEN 2014   _____________________________________ TyfloCentrum Olomouc,o.p.s., regionální pracoviště Prostějov, si Vás dovoluje pozvat na 5. společenský ples pořádaný dne 1. února 2014 od 20:00 hodin v prostorách restaurace Haná na Plumlovské ulici v Prostějově.
Pozvánka do Prostějova na Neviditelnou keramiku pic/article/thumb/27998.jpg 19. 12. 2013 08:53 - Majáček, časopis Tyflocentra Olomouc - MAJÁČEK EXTRA LINE PROSINEC 2013 _____________________________________ Myslíte si, že když nevidíte, tak nemůžete jít na nákup nebo do divadla a být pouze zavření doma? Omyl! Přijďte se přesvědčit a pobavit se se skupinami divadelní improvizace
Speciální vánoční nabídka s Charitou pro Tyflocentrum 18. 12. 2013 09:35 - Majáček, časopis Tyflocentra Olomouc - MAJÁČEK EXTRA LINE PROSINEC 2013 _____________________________________ Ve středu 18. 12. 2013 v čase 8:45 - 9:55 hodin se v klubovně TyfloCentra Olomouc uskuteční prodej vánočních věcí, které se hodí na stromeček a některé jako dárek, za super ceny. Přijďte a tím podpoříte TyfloCentrum
Terénní sociální pracovník pro hluchoslepé do Prahy 20. 11. 2013 17:26 - Jelínková Zdeňka - Občanské sdružení LORM – Společnost pro hluchoslepé hledá kolegyni/kolegu pro terénní sociální práci s osobami s hluchoslepotou při Poradenském centru Praha. Podmínkou je vysokoškolské nebo vyšší odborné vzdělání v oborech speciální pedagogika/sociální práce nebo příbuzném oboru, praxe a zkušenosti z práce se zrakově či sluchově handicapovanými výhodou.
Na letošní Lormolympiádě si většinu medailí rozdělili tři hluchoslepí borci! pic/article/thumb/27587.jpg 23. 09. 2013 14:48 - Jelínková Zdeňka - Dvacet pět hluchoslepých sportovců bojovalo o víkendu ve Vyškově na 4. ročníku Lormolympiády. Největší počet medailí v sedmi atletických disciplínách opět vybojoval hluchoslepý Milan Koklar z Českých Budějovic, celkem si domů odvážel 4 zlaté a 3 stříbrné medaile. Velkým překvapením a černým koněm letošní Lormolympiády však byl Ladislav Holba z Ostravy, který se soutěže zúčastnil poprvé a celkem vybojoval 3 zlaté medaile a 4 stříbrné. Třetím favoritem byl Václav Fišer z Opavy, který 4x uspěl na třetím místě. Dvě stříbrné medaile si ve smíšených disciplínách vybojovaly i ženy – Božena Valenová za skok místa a Lenka Křepinská v disciplíně sedy – lehy. Jiří Schneider z Plzně již počtvrté obhájil své prvenství v šachovém turnaji. Celkem se v neděli během slavnostního ceremoniálu rozdalo 24 medailí, letos nově byli hodnotnými cenami oceněni i sportovci, kteří uspěli na 4. „bramborovém“ místě. Celostátní sportovní soutěž osob se zrakovým a sluchovým postižením různého stupně pořádalo občanské sdružení LORM. S ohledem na studené a podmračené počasí se sportovalo v tělocvičně základní školy Letní pole ve Vyškově.
Varhany u sv. Václava na Smíchově se opět rozezní ve prospěch hluchoslepých pic/article/thumb/27561.jpg 17. 09. 2013 17:20 - Jelínková Zdeňka - Malou jazzovou mší při svíčkách v kostele sv. Václava na Smíchově se rozhodli organizátoři Svatováclavských slavností již podruhé podpořit hluchoslepé klienty ze sdružení LORM. V rámci 22. ročníku festivalu duchovní hudby se v úterý 24. září 2013 od 19.30 na náměstí 14. října na Praze 5 koná benefiční koncert A Little Jazz Mass, jehož výtěžek věnují organizátoři festivalu občanskému sdružení LORM – Společnosti pro hluchoslepé.

Jdi na stranu << předchozí     následující >>

Server InternetPoradna provozuje občanské sdružení InternetPoradna.cz.
ISSN 1801-5190 © InternetPoradna.cz, 2001-2013.
Licence Creative Commons
InternetPoradna.cz, jejímž autorem je InternetPoradna.cz, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Nevyužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 3.0 Unported .