SLUCHOVÉ POSTIŽENÍ
TĚLESNÉ POSTIŽENÍ
MENTÁLNÍ POSTIŽENÍ
DROGY A ZÁVISLOSTI
OBČANSKÉ PORADENSTVÍ
DUCHOVNÍ PORADENSTVÍ
PSYCHOL.PORADENSTVÍ
MENŠINY A CIZINCI
ZAMĚSTNANOST

Naši partneři

Vítejte v diskusní části webu! Tento prostor je určen pro sdílení Vašich názorů, postojů a zkušeností s dalšími klienty našich služeb a není zpravidla zodpovídán našimi specialisty. Proto, hledáte-li na našem webu odbornou pomoc, zadejte dotaz.

Předpokládáme, že naši diskutující chtějí svými příspěvky něco získat či naopak předat tak, aby také ostatní měli z jejich zkušeností užitek. Příspěvky vulgární, urážlivé, či jakkoli odporující platným normám ČR budou proto smazány, stejně jako příspěvky neodpovídající zvolenému tématu.

Příspěvky vztahující se k oznamovací povinnosti budou poskytnuty příslušným institucím.

Našli jste příspěvek, který sem nepatří? Napište na office@internetporadna.cz.

Sourozenecké vztahy osob se zrakovým postižením

přezdívka:
e-mail:
Pro ověření prosím vepište do políčka následující číslo číslicemi.
Příklad: stojedenáct = 111.
slovy: sto padesát osm
číslicemi:
 


05. 03. 2017 17:47: Marie (marie.ostra@seznam.cz)
Dobrý den, jmenuji se Marie Ostrá, jsem studentkou Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci a pro svou diplomovou práci, ve které se zabývám tématem sourozeneckých vztahů osob se zrakovým postižením, hledám děti, mládež i dospělé osoby se zrakovým postižením, kteří by byli ochotni podělit se se mnou o svůj příběh a své zkušenosti. Pokud budete mít zájem se mnou spolupracovat, nebo máte jakékoliv dotazy, kontaktujte mě prosím na emailové adrese: marie. ostra@seznam.cz. Předem děkuji za Váš případný zájem a přeji pěkný den.

Server InternetPoradna provozuje občanské sdružení InternetPoradna.cz.
ISSN 1801-5190 © InternetPoradna.cz, 2001-2013.
Licence Creative Commons
InternetPoradna.cz, jejímž autorem je InternetPoradna.cz, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Nevyužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 3.0 Unported .