SLUCHOVÉ POSTIŽENÍ
TĚLESNÉ POSTIŽENÍ
MENTÁLNÍ POSTIŽENÍ
DROGY A ZÁVISLOSTI
OBČANSKÉ PORADENSTVÍ
DUCHOVNÍ PORADENSTVÍ
PSYCHOL.PORADENSTVÍ
MENŠINY A CIZINCI
ZAMĚSTNANOST

Naši partneři

Vítejte v diskusní části webu! Tento prostor je určen pro sdílení Vašich názorů, postojů a zkušeností s dalšími klienty našich služeb a není zpravidla zodpovídán našimi specialisty. Proto, hledáte-li na našem webu odbornou pomoc, zadejte dotaz.

Předpokládáme, že naši diskutující chtějí svými příspěvky něco získat či naopak předat tak, aby také ostatní měli z jejich zkušeností užitek. Příspěvky vulgární, urážlivé, či jakkoli odporující platným normám ČR budou proto smazány, stejně jako příspěvky neodpovídající zvolenému tématu.

Příspěvky vztahující se k oznamovací povinnosti budou poskytnuty příslušným institucím.

Našli jste příspěvek, který sem nepatří? Napište na office@internetporadna.cz.

Pomůcky pro zrakově postižené

přezdívka:
e-mail:
Pro ověření prosím vepište do políčka následující číslo číslicemi.
Příklad: stojedenáct = 111.
slovy: šestset čtyřicet dvě
číslicemi:
 


21. 06. 2015 10:06: Jirka (nejman.jiri@seznam.cz)
Nabízím pro zrakově postižené česky mluvící programovatelné hodinky.Bližší info po kontaktu emailem. Jirka
01. 03. 2008 08:10: Martina ()
13. 02. 2008 09:15: jaja ()
a co se třeba obrátit na nějaký Tyfloservis?zkoušela ste to?Ti by měli mít kontakty...či odkazy.
10. 01. 2008 16:55: Zuzka ()
Díky za radu. Já bych spíš potřebovala pichťák si koupit než půjčit. Mám zhoršující se zrakovou vadu. Nevidomá zatím nejsem a doufám, že to tak ani neskončí, i když mi to hrozí, ale mám zájem se naučit Brailllovo písmo. I když mám už průkazku ZTP/P, zjišťovala jsem si nárok na Pichtův psací stroj, ale ten nemám. Přes to díky za odpověď! Jsem ráda, že se mi vůbec někdo ozval se snahou mi poradit! Tu školu rozhodně zkusím, kdyby vyprodávalai nějaké starší typy za šlušnou cenu!
08. 01. 2008 08:30: lubo (franer@seznam.cz)
Pokud potřebujete pichťák jako nevidomá, tak máte nárok na nový, pokud potřebujete třeba jenom zapůjčit, zkuste se obrátit na školu na Hradčanech, možná Vám pomůžou
18. 12. 2007 19:55: Zuzka ()
Dobrý den, ráda bych zakoupila starší typ Pichtova psacího stroje pro obě ruce a nevím, kam se obrátit. Obvolala jsem různá sdružení pro zrakově postižené, ale nebyla jsem úspěšná. Nutně a co nejdříve ho potřebuji, tak to zkouším i zde, pokud ho někdo z lidí, kteří tyto stránky navštěvují a kteří nejlépe bydlí v Praze nebo v jejím okolí, náhodou nechce prodat. Pokud se někdo takový najde, zanechte mi prosím zde vkaz s kontaktem (stačí e-mailová adresa). Děkuji!!!

Server InternetPoradna provozuje občanské sdružení InternetPoradna.cz.
ISSN 1801-5190 © InternetPoradna.cz, 2001-2013.
Licence Creative Commons
InternetPoradna.cz, jejímž autorem je InternetPoradna.cz, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Nevyužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 3.0 Unported .